Wolontariat

Wolontariat jest bezpłatną i dobrowolną działalnością na rzecz społeczeństwa. Przynosi korzyści zarówno osobom, którym pomagamy, jak i osobom, które udzielają pomocy!

Będąc wolontariuszem uczymy się pracy w zespole, uwrażliwiamy się na potrzeby drugiego człowieka i porządkujemy hierarchię wartości w swoim życiu. Możemy przeżyć wiele pięknych chwil, w ciekawy i twórczy sposób spędzić czas oraz zawiązać nowe przyjaźnie. Poprzez wolontariat mamy możliwość uczestniczenia w interesujących projektach. Ale to nie wszystko!

Chcesz się przekonać?

Wypełnij ankietę zgłoszeniową i dołącz do nas!

Danuta Maria Katryńska

„ Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą a nie pokonanym.” Św. Augustyn

Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Chemii – specjalność Chemia Organiczna oraz Akademię Ekonomiczną w Krakowie, na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Jako osoba: racjonalista. Zawsze stara się dobrać metody pracy tak, aby zmaksymalizować efekty działań.

Prywatnie, ogromna miłośniczka Włoch i każdą wolną chwilę poświęca na naukę języka i na planowanie kolejnych wyjazdów do słonecznej Italii. Uwielbia wyzwania i dlatego zdobywa kolejne uprawnienia dla kierowców, marząc, że kiedyś usiądzie za kierownicą autobusu przegubowego. Na razie można ją spotkać za kierownicą lawety z przyczepą.

W wolnym czasie strzela z pistoletu (pneumatycznego i nie tylko…), ogląda horrory i jeździ na rowerze.