dr Krzysztof Stanisław Katryński

„Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają.”

Doktor Nauk Przyrodniczych (Uniwersytet w Hamburgu), stypendysta Max Planck Society w Monachium, absolwent szkoły International Max Planck Research School on Earth System Modelling (IMPRS-ESM) Hamburg.

Niespokojna dusza, która ciągle pędzi i każdego dnia stawia sobie coraz to nowe wyzwania.

Miłośnik dobrej kuchni, wina i poznawania nowych smaków podczas niezliczonych podróży.

W letnie weekendy pływa po Bałtyku i docenia zalety kilkuset KM ścigając się z czasem i starając naprostować zakręty na torach wyścigowych.
Zimą (,,jak przystaje na górala z Małych Gór”) szusuje po polskich stokach doceniając piękno polskiej przyrody.

Danuta Maria Katryńska

„ Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą a nie pokonanym.” Św. Augustyn

Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Chemii – specjalność Chemia Organiczna oraz Akademię Ekonomiczną w Krakowie, na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Jako osoba: racjonalista. Zawsze stara się dobrać metody pracy tak, aby zmaksymalizować efekty działań.

Prywatnie, ogromna miłośniczka Włoch i każdą wolną chwilę poświęca na naukę języka i na planowanie kolejnych wyjazdów do słonecznej Italii. Uwielbia wyzwania i dlatego zdobywa kolejne uprawnienia dla kierowców, marząc, że kiedyś usiądzie za kierownicą autobusu przegubowego. Na razie można ją spotkać za kierownicą lawety z przyczepą.

W wolnym czasie strzela z pistoletu (pneumatycznego i nie tylko…), ogląda horrory i jeździ na rowerze.

lek. Krystyna Kotowska

„Każdy myśli o zmienianiu świata, lecz nikt nie myśli o tym by zmienić samego siebie” Lew Tołstoj

Lublinianka, Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku stomatologia, w trakcie specjalizacji ze Zdrowia Publicznego. Od 10 lat prowadzi własną praktykę stomatologiczna. Swoją wiedzę zdobywa na licznych kursach i szkoleniach.

Jest osoba ciepłą, sympatyczną i miłą, a zarazem twardo stąpającą po ziemi.

Prywatnie matka dwóch córek i miłośniczka ogrodnictwa. Wolne chwile spędza nad ciekawą książką, nie odmawia też wycieczkom rowerowym.

mecenas Maciej Olszewski

Absolwent I LO w Białymstoku (matura 1992) i Wydziału Prawa Filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku (1992-1997). Aplikacja przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w latach 1997- 2001, którą zakończył pozytywnym egzaminem. Od 2006 roku wpisany na listę adwokatów. Od ponad 25 lat praktykuje w zawodzie.

Prywatnie mąż, ojciec dwójki dzieci.

W czasie wolnym oddaje się swoim pasjom – uwielbia żeglarstwo, interesuje się również lotnictwem. Zimą chętnie jeździ na nartach.

lek. Karolina Leszczyńska

Dyrektor Biura Fundacji
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie specjalizacji z neonatologii. Pasjonatka ultrasonografii. Wolontariuszka od 12 roku życia, pomagała w wielu fundacjach i instytucjach.

Empatyczna, miła, uśmiechnięta, realnie patrząca w przyszłość, choć zdarza jej się być niepoprawną marzycielką.

W wolnych chwilach fotografuje, maluje i szydełkuje, a także zwiedza Podlasie podczas wycieczek rowerowych.

Dołącz do nas!

Podoba Ci się misja Fundacji? Chcesz włączyć się w akcje, które organizujemy? Napisz do nas, poznajmy się, dołącz do zespołu. Razem możemy czynić dobro!